Obchodní podmínky

Podminky velkoobchodního prodeje

Tyto obchodní podmínky se vztahují na kupující, kteří jsou podnikateli, a na právnické osoby. Na smlouvy uzavírané se spotřebitelem se neuplatní tyto obchodní podmínky, ale Všeobecné obchodní podmínky pro maloobchodní prodej zboží - www.Tvojezdravi.eu. V otázkách neupravených těmito obchodními podmínkami pro velkoobchodní prodej zboží se vztahy řídí obdobně dle podmínek upravených ve Všeobecných obchodních podmínkách pro maloobchodní prodej zboží, vyjma ustanovení na ochranu spotřebitele.

Při zahájení obchodní spolupráce předá obchodní partner prodávajícímu doklady opravňující jej k dalšímu prodeji zboží, veškeré identifikační údaje (jako je zejména přesný název, sídlo, IČO, DIČ, číslo účtu apod.), případně další doklady, na jejichž základě budou vystavovány daňové doklady za odebrané zboží.

1. Minimální odběr šungitu

Minimální cena velkoobchodní objednávky je 3.300 Kč bez DPH (cca 4.000 Kč s DPH 21% ) ve velkoobchodních cenách.  Pro první 3 měsíce od zahájení spolupráce je limit minimální hodnoty objednávky snížen na 2.000 Kč).   Horní hranice není limitována.

Tímto ustanovením není omezena možnost  sjednaní individuálných  podmínek.

2. Cena zboží a platební podmínky

Ceny zboží jsou uvedeny bez DPH a zůstávají v platnosti po dobu, kdy jsou zobrazovány ve webovém rozhraní obchodu. Webové rozhraní obchodu obsahuje také informace o nákladech spojených s dodáním zboží.
Cenu zboží a náklady na dodání zboží lze uhradit následujícími způsoby: na dobírku v místě určeném kupujícím v objednávce; bezhotovostně převodem na bankovní účty Lott, s.r.o. 

č. 27-3433860237/0100 , vedený u Komerční banky anebo
č. 510139002/5500, vedený u Raiffeisen bank.

Prodávající je plátcem DPH.

Daňový doklad – faktura  bude vystavená a přibalená ke zboží.

3. Množstevní a kumulatívní slevy

Za druhou objednávku splnující podmínky b.1 dostanete slevu 2% z ceny zboží, za třetí - 3%, a tak dále až do 10%.

U objednávek v ceně přes 10.000 Kč poštovné neúčtujeme.

4.  Doprava a balení zboží

Využíváme služeb České pošty a Zásilkovny.    
Účtujeme dotované poštovné. Skutečné náklady za přepravu, balení, dobírku a příchozí platbu jsou kryty z ceny prodávaného zboží, které je částí objednávky.

Ceny poštovného při zasílání po ČR (bez DPH):

Způsob platby

        Česká pošta         

        Zásilkovna           

Při platbě bankovním převodem

70 Kč 50 Kč

Při platbě dobírkou

100 Kč 70 Kč

 

 

 

Ceny poštovného při zasílání na Slovensko (bez DPH):

Způsob platby Česká+Slovenská pošta Zásilkovna+Zásielkovňa
Při platbě bankovním převodem 200 Kč 80 Kč
Při platbě dobírkou 240 Kč * 110 Kč

 

 

* Upozorňujeme, že při doručení zásilky na dobírku z ČR vybírá Slovenská pošta od kupujícího poplatek ve výši 4 až 6,- EUR za převod měny a platební transakci do ČR. Tento poplatek není součástí naši ceny zboží ani ceny za dopravu zboží, kterou Vám fakturujeme

Balné neúčtujeme. Zásadně se snažíme balit do již použitých krabic. Šetříme přírodu a Vaše peníze.


5. Uživatelský účet

Na základě registrace provedené na této webové stránce můžete přistupovat do svého uživatelského rozhraní (dále "uživatelský účet"), kde můžete prohlížet historii svých objednávek, kontrolovat a měnit fakturační údaje, adresu dodání, apod.
Přístup k uživatelskému účtu je zabezpečen uživatelským jménem a heslem. 

Před zasláním objednávky můžete kontrolovat a měnit vložené údaje.  Objednávku odešlete kliknutím na tlačítko „Odeslat". Společnost Lott, s.r.o. neprodleně potvrdí obdržení objednávky e-mailem.

6. Závěrečná ustanovení

6.1. Pokud vztah založený kupní smlouvou obsahuje mezinárodní (zahraniční) prvek, pak strany sjednávají, že vztah se řídí českým právem.

6.2. Kontaktní údaje prodávajícího:

Lott, s.r.o. Petržílkova 2488, 158 00 Praha 5.

IČ 26134381  DIČ 26134381

Jednatel Lott, s.r.o. Ing Irina Vobliková

tel.: +420 602 958 123

 

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info