Destička-odrušovač na telefon

Destička-odrušovač na telefon

Destička leštěná kulatá, průměr 19-20 mm, tloušťka 2 mm

69 Kč

Destička ze šungitu využívá stínicí vlastnosti šungitového uhlíků a schopnost šungitu posilovat biopole člověka.Snižuje zdravotní rizika záření bezdrátových telefonů

Je to vybroušená destička šungitu s přilepovací fólií na mobil. Šungitová destička se nalepuje na pouzdro nebo na zadní stranu sluchátka co nejblíže k anténě.

Leštěná.

Mobilní telefony vysílají ve frekvenčních pásmech 900 MHz nebo 1 800 MHz pro GSM a 2 100 MHz pro UMTS. Toto vysílání (stejně jako i vysílání rozhlasu či televize nebo sítě Wi-Fi) spadá do oblasti vysokofrekvenčního, neionizujícího záření.

Ačkoliv hladiny průměrné expozice těla, působené těmito přístroji, jsou velmi nízké, lékaři i vědci se shodují na tom, že slabé vysokofrekvenční záření může mít za určitých okolností na lidský organismus nepříznivý vliv, a to především pokud je jeho působení dlouhodobé.

Zatím jediným prokázaným zdravotním rizikem tohoto ozařování je ohřívání těla nebo jeho částí. Výzkumy mezitím prokázaly tyto netepelné efekty na živé organismy: - únava, bolesti hlavy, poruchy spánku, poruchy koncentrace, ztráty paměti, závrati, bušení srdce; - změny v EEG mozku; - pokles hladiny hormonu melatoninu; - poruchy DNA a chromozomů; - změny v buněčném cyklu a bujení buněk; - snížení počtu živých spermií ve spermatu o desítky procent a omezení pohyblivosti zbývajících spermií aj.

Z fyzikální podstaty elektromagnetického záření plyne, že interakcí s tkáni těla mohou být příčinou nejrůznějších patologických pochodů v lidském těle.

Lidé by měli omezit telefonování, netelefonovat ve vozidlech, dopravních prostředcích a malých místnostech ( Znáte Faradayovu klec?), neměli by mobil nosit na těle. Při navazování hovoru by měli držet mobil co nejdál od hlavy a těla ( na délku paže).

Možným řešením také jsou různá stínící pouzdra či nálepky, jako tato šungitová destička.

Současně skladem destičky kulatého tvaru, leštěné

Nový komentář

* (Povinné)

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info