Destička-magnetka s Květem života

Destička-magnetka s Květem života

Kulatá leštěná šungitová destička - magnetka ze symbolem Květu života. Průměr 50 mm, tloušťka 6 mm

89 Kč

Magnetka - leštěná šungitová destička se symbolem Květu života využívá stínicí vlastnosti šungitového uhlíků, schopnost šungitu posilovat biopole člověka.

Symbol Květu života je vhodný třeba na očistu a harmonizaci prostředi, vody, v dřívějších dobách byl vkládán pod potraviny, aby prodloužil jejich životnost.

Aniž bychom si to uvědomovali, působení elektrosmogu jsme vystaveni téměř nepřetržitě – na pracovišti, v autě či autobusu, na ulici, doma. Právě v tuto chvíli, když čtete tyto řádky, jste pravděpodobně ozařování z mnoha zdrojů elektromagnetického záření.

Jak ukazuje praxe největší zátěž a hodnoty elektromagnetických polí vychází především z domácích spotřebičů.

Mimo to že každý z nich generuje elektromagnetické pole dosahující jen několika procent ze zdravotních limitů, domací spotřebiče se nacházejí v bezprostřední blízkosti od nás, máme jích velké množství a jejích polí navzájem interferují.

Zatímco se vedou spory o tom, do jaké míry je to nebezpečné, použijte doporučení předběžné opatrnosti – postarejte se samí o svou bezpečnost, ať to vypadá pro někoho směšně.

Odstiňovací vlastnosti šungitu jsou doloženy patenty. Šungit má schopnost pohlcovat elektromagnetické záření ve frekvenčním pásmu 100 kHz až 2000 MHz aoslabovat elektromagnetický signál více než 275×.

Šungitová magnetka může snižit zdravotní rizika záření domacích spotřebičů - chladničky, mikrovlnné trouby, měřičů na topení a vodu s rádioodečtem aj. Hodí se i do auta. Vypadá estetický a stylově.

Nový komentář

* (Povinné)

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info